Bratislava Capitals

Bratislava Capitals Zdroj: iclinic-capitals.sk

Bratislava Capitals si po gólovom obrate v Innsbrucku pripísala ďalšie víťazstvo

ŠPORT.sk • 21. sep 2021 o 21:43
Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v utorkovom zápase 18. kola nadnárodnej IHL na ľade HC TWK Innsbruck 1:5.

IHL - 18. kolo:

HC TWK Innsbruck - iClinic Bratislava Capitals 1:5 (1:0, 0:2, 0:3)

Góly: 7. Messner (Huntebrinker, Ulmer) – 32. Bondra, 36. Chovan (Chovan, Roy), 47. Hudec (Mrázik), 49. Valkvae-Olsen (Faith, Arniel), 58. Carson (Žerdev).

Rozhodovali: Nikolic, Schauer – Padatscher, Sparer, D. Konc, vylúčení: 1:2 na 2 min, navyše: Betker (TWK) 5+DKZ, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.

Innsbruck: McCollum – Betker, Jakubitzka, Hackl, Bourque, Lattner, Boruta – Leavens, McGauley, Bär – Feldner, Dostie, Ulmer – Paulweber, Huntebrinker, Magwood – Winkler, Mader, Muigg

iClinic Bratislava Capitals: LaCouvee – Carson, Jardine, Chovan, Snuggerud, Nanne, Fereta, Zeleňák – Žerdev, Roy, Immo – Valkvae Olsen, Arniel, Faith – Sádecký, Buc, Bondra – Škvarek, Mrázik, Hudec – Vybíral

V 7. minúte stretnutia využili domáci prvú presilovku a úplne voľný Messer, ktorého našiel spätnou prihrávkou Huntebrinker, otvoril gólový účet stretnutia. V 32. minúte vyrovnal Bondra a už o štyri minúty švihom otočil skóre Chovan.

V poslednom dejstve potvrdili plný bodový zisk Bratislavčanov strelou medzi betóny Hudec a nórsky legionár Valkvae-Olsen. Strelou od modrej stanovil konečný výsledok kanadský obranca v službách iClinic Carson.