Partizan Belehrad
Naposledy zmenené pred 3 rokmi
obnoviť
Filter

Po zmene strán sa futbalisti Dunajskej Stredy pokúšali o vyrovnanie, boli k nemu blízko, vypracovali si viaceré príležitosti. Zahodili však pokutový kop a tak prišiel trest, v 80.minúte pridal druhý gól hostí v zápase Gomes a spečatil tak výhru a zároveň postup Partizanu Belehrad. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

90+2

Nedovolený zákrok Schäfera, priamy voľný kop pre hostí.

90+1

Dunajská Streda drží loptu na svojich kopačkách, dnešný zápas sa už iba dohráva.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase tri minúty.

89

Žltú kartu dostáva Nicolaescu (DAC 1904 Dunajská Streda).

88

Nepresný nákop domácich, autové vhadzovanie pre hosťujúcich hráčov, ktorí sa v týchto momentoch neponáhľajú.

87

Útočný faul Taiwa, lopta pre hostí, na zemi sa ocitol Saničanin.

86

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Gomes, prichádza Pavlović.

86

Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Pantić, prichádza Milovanović.

85

Balić to vyskúšal z priameho kopu na bránu, ktorú technickým obstrelom tesne míňa.

84

Veľmi pekný prienik Brunettiho, ktorý bol zastavený na hranici šestnástky nedovolene – priamy voľný kop pre DAC z nebezpečnej pozície.

82

Striedajúci Nicolaescu sa nepretlačil do šestnástky hostí, ktorá si s touto situáciou poradila.

81

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Vera, prichádza Rymarenko.

81

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Divković, prichádza Nicolaescu.

80

Partizán dal gól! Nedáš dostaneš sa teraz stopercentne potvrdilo. Hostia udreli po rýchlom protiútoku a centri z ľavej strany a RICARDO GOMES prekonáva Jedličku – 0:2! Asistencia: Sasa Zdjelar.

80

Balić našiel skvelou prihrávkou do šestnástky Divkovića, domáci futbalista nezvádol spracovanie lopty a tak Popović nemal veľa práce.

79

Dunajská Streda mohla vyrovnať, domáci však nevyužili výhodu pokutového kopu.

78

Balić (DAC 1904 Dunajská Streda) nepremenil pokutový kop.

77

Taiwo padá v šestnástke po skĺze Saničanina a hlavný rozhodca píska pokutový kop!

77

Rohový kop Dunajskej Stredy bol zahratý veľmi nepresne. Center preletel na zadnú žrď, kde nebol nikto z domácich futbalistov.

76

Moumou to skúšal individuálnym prienikom, obrana hostí jeho zámer ihneď zastavila.

75

Ciganiks sa rozhodol pre strelu spoza šestnástky, jeho prudký pokus ľavačkou bol zblokovaný.

73

Domáci futbalisti kombinujú, avšak iba na vlastnej polovici. Hostia bez problémov vyčkávajú v defenzívnom postavení.

72

Dunajská Streda zvládla defenzívny rohový kop, Jedlička posiela okamžite loptu na kopačky svojich spoluhráčov.

71

Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Jojić, prichádza Šćekić.

70

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Njie, prichádza Moumou.

69

Po rohovom kope Dunajskej Stredy zazvonila žrď – hlavou zakončoval Schäfer.

69

Schäfer si urobil streleckú pozíciu pred šestnástkou, jeho pokus bol tečovaný a bránu hostí minul iba tesne. Nasleduje rohový kop.

67

Njie bol faulovaný na vlastnej polovici, Zdjelar si počínal nedovolene – lopta pre DAC.

66

Jović zakombinoval s Pantićom, nakoniec táto dvojica stráca loptu na hranici pokutového územia domácich.

64

Divković sa nepredral proti dvojici protihráčov, následný center Ciganiksa chytá vo vzduchu brankár Popović.

63

Ciganiks neuspel v súboji o loptu pri rohovej zastávke, autové vhadzovanie pre hosťujúce mužstvo.

62

Schäfer prenáša hru na pravú stranu, kde je Vera, DAC kombinuje na polovici Partizanu Belehrad.

61

Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Natcho, prichádza Jović.

61

Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Marković, prichádza Holender.

60

Center Saničanina odkopáva obrana domácich ďaleko od vlastnej brány.

59

Gomes sa snažil vysunúť v šestnástke Dunajskej Stredy Pantića, Brunetti však s ráznym odkopom lopty mimo ihriska.

58

Nedovolený zákrok Schäfera na polovici Partizanu, lopta pre hostí.

57

Dunajská Streda zatlačila svojho súpera v posledných okamihoch, obrana hostí zatiaľ odoláva.

57

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Zuberu, prichádza Taiwo.

56

Po rohovom kope takmer zakončil hlavou vo výskoku Beskorovayny – nechýbalo veľa.

55

Rýchlonohý Sharani na ľavej strane vybojoval pre svoj tím rohový kop.

54

Domáci futbalisti sa teraz potrebujú čím skôr dostať do tempa, hostia sú momentálne aktívnejším celkom.

52

Vera sa dopustil chyby v defenzíve, Gomes podržal loptu pre svoje mužstvo, Partizan kombinuje pred šestnástkou Dunajskej Stredy.

51

Žltú kartu dostáva Vera (DAC 1904 Dunajská Streda).

50

Žltú kartu dostáva Jojić (Partizan Belehrad).

49

Dunajská Streda iba nakopával loptu smerom dopredu, obrana hostí si poradila.

48

Balić našiel vpredu Sharaniho, ktorý okamžite centruje, prihrávka na Veruje pridlhá. DAC ešte kombinuje na polovici svojho súpera.

47

Marković sa snažil prestrčiť loptu na pravej strane ihriska, autové vhadzovanie pre hostí.

46

Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Nebyla, prichádza Balić.

46

Začal sa druhý polčas.

Máme za sebou prvý polčas súboja medzi Dunajskou Stredou a Partizanom Belehrad, po ktorom vyhrávajú hostia po góle Pantića, ktorý sa presadil v 20.minúte vďaka peknej strele spoza šestnástky. Hostia mohli pridať v závere polčasu aj druhý gól, domácich ale podržal brankár Jedlička. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.

45+2

Prvý polčas sa skončil.

45+2

Gomes takmer pridal druhý gól hostí v zápase, v jasnej tutovke po chybe domácej obrany neprekonal Jedličku, ktorému pomohla aj ľavá žrď brány.

45+1

Njie stráca loptu, Natcho bol ale zastavený v šestnástke domácich.

45

Hlavný rozhodca pridáva v prvom polčase dve minúty.

44

Hra je prerušená, na zemi leží v bolestiach domáci útočník Zuberu Sharani.

43

Njie padá pred šestnástkou hostí, hlavný rozhodca nereaguje, hra pokračuje ďalej, hrá sa vo vysokom tempe na oboch stranách.

42

Brunetti bol faulovaný, nedovolený zákrok predviedol kapitán hostí Marković.

41

Pekná kombinačná akcia Dunajskej Stredy končí ofsajdovým postavením Sharaniho.

40

Obrovská chyba Schäfera, hostia ale nezvládli finálnu prihrávku na Gomesa, domácich zachránil stopér Beskorovayny.

39

Sharani podržal ťažkú loptu a domáci futbalisti môžu zaútočiť po pravej strane ihriska, nakoniec je z toho autové vhadzovanie pre DAC.

38

Schäfer bojuje o loptu pri rohovej zastávke, nakoniec akcia končí, pretože Ciganiks sa dopustil detinského faulu.

36

Do konca prvého polčasu ostáva zhruba 10 minút, DAC začína ofenzívnu akciu z vlastnej polovice.

35

Žltú kartu dostáva Pantić (Partizan Belehrad).

35

Žltú kartu dostáva Beskorovayny (DAC 1904 Dunajská Streda).

35

Hra je prerušená, hlavný rozhodca musí aktuálne krotiť na ihrisku veľké emócie.

33

Po rohovom kope zakončuje nepresne hlavou domáci stopér Beskorovayny.

32

Prudký center Nebylu do šestnástky odvracia Lutovac na rohový kop.

31

Dunajská Streda drží loptu na svojej polovici, domáci futbalisti sa snažia o postupný útok.

30

Divković si dal loptu od nohy a následne predviedol nedovolený zákrok, lopta pre hostí.

29

Njie stratil loptu v strede ihriska, domáci záložník nakoniec svoju chybu napravil, pri lopte ostáva Dunajská Streda.

27

Chybu Lutovaca využíva Schäfer, ktorý prihráva loptu Ciganiksovi, ten však z prvej centruje veľmi nepresne.

26

Obrovská tutovka v podaní Sharaniho, ktorý zahodil nemožné. Domáci útočník sa rútil na brankára hostí, napriek strele pomedzi nohy Popovića gól nestrelil.

24

Ciganiks sa rozbiehal po ľavej strane ihriska, Lutovac bol ale pri lopte skôr a celú situáciu zvládol.

23

Akcia domácich končí, Njie sa dopustil faulu na Zdjelara.

22

Sharani bol v súboji proti Vujačićovi faulovaný, hlavný rozhodca píska faul na domáceho útočníka. Priamy voľný kop pre DAC.

20

Partizán dal gól! Dunajská Streda nezvládla defenzívnu štandardku, po rohovom kope a strele z druhej vlny otvára skóre zápasu DANILO PANTIĆ – 0:1! Asistencia: Bibras Natcho.

19

Marković to skúsil individuálne až do šestnástky, obrana domácich ho zastavila. Po rohovom kope zakončoval hlavou Saničanin – Jedlička vyťahuje dôležitý zákrok! Ďalší roh hostí.

18

Vera zvládol defenzívnu činnosť na pravej strane ihriska, autové vhadzovanie pre Dunajskú Stredu.

17

Dlhý nákop hostí zachytil hlavou Ciganiks, hostia naďalej útočia.

16

Žltú kartu dostáva Vujačić (Partizan Belehrad).

15

Beskorovayny predviedol dôležitý obranný zákrok, hostia majú k dispozícii rohový kop.

14

Center Ciganiksa zblokovana obrana hostí, center Divkovića našiel na zadnej žrdi hlavu Njieho, aj tentokrát to hosťujúca obrana zvládla.

13

Ricardo Gomes bol faulovaný, nedovolený zákrok predviedol Brunetti – lopta pre Partizan Belehrad.

12

Dunajská Streda drží loptu na polovici svojho súpera, hostia zatiaľ pozorne bránia.

11

Žltú kartu dostáva Urošević (Partizan Belehrad).

10

Úvodných 10 minút zápasu je za nami, momentálne sledujeme zaujímavý zápas, obe celky sú veľmi aktívne.

9

Hostia nedokázali udržať loptu na ľavej strane ihriska, autové vhadzovanie pre DAC. Njie bol následne faulovaný na vlastnej polovici.

8

Njie zakladá ofenzívnu akciu Dunajskej Stredy prihrávkou na pravú stranu, defenzíva hostí sa stihla sformovať.

7

Marković dostal loptu pri postrannej čiare do behu, kapitán hostí odcentroval z pravej – Kružliak odkopáva z vlastnej šestnástky.

6

Lutovac reklamoval teč pri súboji, hlavný rozhodca ale prisudzuje loptu domácim futbalistom, ktorí majú k dispozícii autové vhadzovanie na polovici súpera.

5

Brunetti bol pri rohovej zastávke pod tlakom, obranca Dunajskej Stredy to nakoniec zvládol a odkopom získava autové vhadzovanie pre svoje mužstvo.

4

Zuberu Sharani vpredu naháňal protihráčov, defenzíva Partizanu si ale poradila.

3

Z pravej strany sa rozhodol pre trochu prekvapivú strelu Divković, Popović v bráne hostí vyráža na roh.

2

Center z ľavej strany dokázal Jedlička vo vzduchu chytiť, hostia začali aktívne.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodní sestavy:

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Kružliak, Beskorovayny, Brunetti – Vera, Njie, Schäfer, Nebyla, Ciganiks – Sharani, Divković
Náhradníci: Veszelinov, Vantruba – Muhamedbegović, Malý, Balić, Fábry, Andzouana, Veselovský, Rymarenko, Moumou, Taiwo, Nicolaescu

Partizan Belehrad: Popović – Lutovac, Vujačić, Saničanin, Urošević – Jojić, Zdjelar – Marković, Natcho, Pantić – Gomes
Náhradníci: Stevanović – Đorđević, Ostojić, Brežančić, Pavlović, Šćekić, Jović, Smiljanić, Holender, Baždar, Milovanović

Rozhodčí: Bieri – Zürcher, Maire.

Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na odvetný zápas 2.predkola Európskej konferenčnej ligy FC DAC 1904 Dunajská Streda – Partizan Belehrad. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

DAC: Futbalisti Dunajskej Stredy nevstúpili do nového ligového ročníka podľa predstáv. V úvodnom kole schytali na Zemplíne od Michaloviec poriadný výprask v pomere 4:1.

PARTIZAN: Futbalisti Partizanu Belehrad sú zatiaľ v domácej súťaži stopercentní, v úvodných dvoch kolách získali plný počet bodov a neinkasovali dokonca ani gól. Cez víkend uspeli na ihrisku Vojvodiny, ktorú zdolali po dvoch presných zásahoch Natcha.

V úvododnom vzájomnom zápase sa z najtesnejšej výhry tešil srbský celok. O osude stretnutia rozhodol v 19.minúte Lazar Markovic. Dunajskú Stredu podržal v zápase viackrát brankár Martin Jedlička, aj vďaka ktorému je slovenské mužstvo naďalej v hre o postup do ďalšieho kola.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:45.